شرکت ویتا طب کوشا با کادری مجرب و داشتن سال ها تجربه در زمینه خدمات پس از فروش و انواع دستگاه های آزمایشگاهی و همچنین پشتیبانی فنی چندین کمپانی بزرگ خارجی ، آماده ارائه خدمات آموزش, نصب و راه اندازی دستگاههای آزمایشگاهی  به مراکز و مشتریان گرامی می باشد.

ارائه خدمات مشاوره فنی قبل از خرید ، انجام خدمات نصب و آموزش دستگاه ها و تعمیرات انواع دستگاه های آزمایشگاهی از جمله سرویس هایی است که این شرکت ارائه می دهد.

خرید بهترین دستگاه بدون نصب مناسب و یا با آموزش ناقص نه تنها عملا کمکی به شما نخواهد کرد بلکه مشکلات جدیدی برای شما به وجود خواهد آورد. استفاده نا درست از دستگاه باعث کاهش کیفیت نتیجه خواهد بود و ممکن است  باعث صدمه خوردن دستگاه و یا کاهش عمر مفید آن شده ویا  حتی سلامتی و جان استفاده کنندگان از دستگاه را نیز مورد تهدید قرار دهد.

از طرف دیگر استفاده با مهارت و دانش کافی می تواند تمامی نکات منفی فوق را به نکات مثبت تبدیل نماید.

رو بخش فنی شرکت،  نگاه ویژه ای به نصب دستگاه ها دارد. ارائه راهکارهای هوشمندانه و کم هزینه برای انطباق کارایی دستگاه با نیازمندی های موردی آزمایشگاه شما و آموزش درست و صحیح استفاده از دستگاه با هدف بالا تر بردن کارایی و طول عمر دستگاه با توجه به آموزش های شرکت های سازنده دستگاه و سالها تجربه کاری و همچنین آشنایی کامل با شرایط و نیازمندی های واقعی آزمایشگاه ها ، دیدگاه و روش عملی ما در انجام این مهم می باشد.

محصولات